Bajki robotów

Młody Naukowcu – Wizjonerze – Odkrywco! Przyszłość jest w Twoich rękach! Masz niepowtarzalną okazję przenieść się z nami do fantastycznego świata, gdzie wszystko jest możliwe. Poznasz z nami bohaterów z Bajek Robotów, szalonych wynalazców i konstruktorów. Wspólnie z innymi stworzysz inną rzeczywistość, zawieszoną w przestrzeni międzyplanetarnej gdzieś pomiędzy „nie wiadomo kiedy” a „co by było gdyby”.

Zajęcia mają charakter warsztatowy, prowadzone metodami dramowo-teatralnymi stymulującymi kreatywność i współpracę w grupie.

I część – dla dzieci w wieku 12+ (piątek)
II część – dla dzieci w wieku 6+ (sobota)

FORMULARZ ZAPISOWY
(liczba miejsc na warsztaty ograniczona)

____

20.10 (piątek) | 21.10 (sobota)
11:00-13:00
Osiedle Jazdów
Państwomiasto na Trawie (3/12) | (piątek)
Rotacyjny Dom Kultury (3/18) | (sobota)
____

Prowadzący:

Maria Kwiatek – animatorka, trenerka dramy, liderka młodzieżowa. Realizuje projekty społeczno-kulturalne w Polsce i za granicą skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, nastawione na wyrównywanie szans i wspieranie rozwoju człowieka. Od ponad 10 lat pracuje twórczo na pograniczu sztuki i edukacji korzystając z wykształcenia psychologicznego (Wydział Psychologii UW) i społeczno-kulturalnego (Media i Teatr dla Rozwoju, University of Winchester). Specjalizuje się w wykorzystaniu metod dramowo-teatralnych dla celów rozwojowych i profilaktycznych (m.in. teatr forum, teatr w edukacji, teatr ze społecznością). We współpracy ze środowiskiem filmowym rozwija nowatorską metodę kinodramy, jako angażujący widownię sposób analizy filmów lub/i tworzenia własnych scenariuszy i etiud filmowych, bazujących na potencjale grupy.